Gratis verzending van € 99,00 (Europa vanaf € 250,00)
Biologische en biodynamische wijnen
Unieke wijnen van eigen import
Bestellen vanaf 1 fles
  • English
  • Partners of MijnWijnPlein

    WijnBoeren

    Bordeaux
    Château Dudon: http://www.chateau-dudon.fr
    Château du Retout: http://www.chateau-du-retout.com/accueil
    Château Roumieu: http://www.chateau-roumieu.fr
    Château le Reysse http://www.vignoblespaeffgen.org/
    Château la Voûte https://www.vignobles-moreau.com/
    Château Cambon La Pelouse http://www.cambon-la-pelouse.com/


    Bourgogne

    Château de Chamilly: http://www.chateaudechamilly.com
    Domaine Romanin: http://www.domaine-romanin.com

    Champagne
    Jacques Chaput: http://www.jacques-chaput.fr
    Champagne Philippe Gamet: http://www.champagne-gamet.com
    Champagne Louis Huot: http://www.champagnehuot.fr

    Elzas
    Domaine Emile Beyer: http://www.emile-beyer.fr
    Domaine Jean-Paul Schmitt: http://www.vins-schmitt.com

    Loire
    Bernard Fouquet: http://vouvrayfouquet.com
    Patrice Moreux: http://www.pouilly.com
    Prieurè la Chaume: http://www.prieure-la-chaume.com
    Chateau du Petit Thouars: http://www.chateaudptwines.com

    Zuid-West

    Château la Gineste: http://chateaulagineste.free.fr
    Domaine le Boiron: http://www.leboiron.fr/
    Domaine Elian da Ros: http://www.eliandaros.fr/
    Mas del Périé: http://www.masdelperie.com

    Rhône
    Domaine Duseigneur: http://www.domaine-duseigneur.com
    Patrice Magni: - 
    Domaine Jolivet: http://domainejolivet.fr

    Languedoc
    Domaine Rimbert: http://www.domainerimbert.com
    Domaine Sainte Marie des Crozes: http://www.saintemariedescrozes.com

    Zuid-Africa
    Posthouse: http://www.posthousewines.co.za

    Partners sites

    The Taste of Croatia (Importeur and webshop voor Croatian wines): http://www.thetasteofcroatia.nl
    Heerlijk Italiaans (Importeur and webshop for Italian wines): http://www.heerlijkitaliaans.nl
    Los Sueños de lo Capitán (Importeur and webshop for Spanisch wines): http://www.lossuenos.eu
    Daffy de Vyldre - Millinery Couture: http://www.daffydevyldre.com
    Alsacewijnen: http://www.alsacewijnen.nl/verkooppunten/
    De Vergeten Koningin Passie for Alsace wines: http://www.devergetenkoningin.nl
    Wijn.nl www.wijn.nl
    Jumping Amsterdam http://www.jumpingamsterdam.nl/pc-hooftstraat-paviljoen/
    Webshop Keurmerk http://www.keurmerk.info/

    MijnWijnPlein 4,3 / 5 - 4 Reviews @ Google
    Please accept cookies to help us improve this website Is this OK? Yes No More on cookies »